Loading

Szyby samochodowe – Rybnik

Naprawa szyb samochodowych – Rybnik

Naprawa szyb samochodowych w Rybniku, tanio, szybko i profesjonalnie!
Zajmujemy się kompleksową naprawą szyb samochodowych, odstawiasz samochód do naszego serwisu i nie martwisz się niczym więcej. 

Naprawa szyb samochodowych Rybnik

Pęknięcia i odpryski na szybach samochodowych o średnicy mniejszej niż 5 cm podlegają naprawie za pomocą specjalnych klejów do naprawy szyb samochodowych. Specjalista usuwa powietrze z pęknięcia, wypełnia je klejem i utwardza za pomocą promieni UV. Po naprawie pęknięcie staje się prawie niewidoczne, a szyba odzyskuje swoją wytrzymałość. Następnie powierzchnia zostaje dobrze wyrównania tak, żeby nie utrudniała pracy wycieraczkom oraz nie zniekształcała obrazu.
Naprawa szyb samochodowych często przynosi znakomite efekty! 
Nie musisz od razu wymieniać całej szyby! 

Polerowanie szyb samochodowych Rybnik

Polerowanie szyb samochodowych to rozwiązanie na drobne rysy.
Rysy na szybach samochodowych potrafią skutecznie utrudniać podróżowanie pojazdem nocą. 
Światło samochodów jadących z naprzeciwka zostaje rozproszone przez zarysowania i może oślepiać kierowcę. Ponadto w czasie deszczu powodują one brak przylegania wycieraczek do powierzchni szyby, a co za tym idzie, znacznie gorsze zbieranie wody.
Rysy na szybach samochodowych powstają w różny sposób, czasem są to jednorazowe uszkodzenia mechaniczne, a czasem skutek wieloletniego zużycia podczas np. skrobania szyb w ziemie.
Usuwanie niewielkich rys z szyb samochodowych może zostać zrealizowane za pomocą szlifowania oraz polerowania powierzchni szyby. W efekcie takiego działania porysowana warstwa zostaje zeszlifowana, a polerowanie przywraca przejrzystość szyby. 
Gdy jednak na powyższe metody jest już za późno i uszkodzenia są zbyt duże, pozostaje …

Wymiana szyb samochodowych Rybnik

Wymiana szyb samochodowych to rozwiązanie ostateczne, ale realizowane bardzo często. Wynika to bezpośrednio z charakterystyki materiału, jakim jest szkło. Jest ono bardzo twarde, ale podatne na uszkodzenia mechaniczne. Szyby samochodowe mogą pękać jednak nie tylko wskutek uszkodzeń zewnętrznych, ale również poprzez naprężenia pojawiające się w karoserii samochodu podczas jazdy. Mocno pęknięta szyba kwalifikuje się już tylko do wymiany. 

Profesjonalna wymiana szyb samochodowych zaczyna się od wycięcia uszkodzonej szyby. Do tego zadania wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia pozwalające na precyzyjne i bezinwazyjne wycinanie szyb samochodowych
Kolejny krok to wstawienie nowej, odpowiednio dopasowanej szyby. Na tym etapie również bardzo istotne są wykorzystywane materiały. Używamy tylko i wyłącznie najlepszych produktów i klei stosowanych przez producentów do pierwszego montażu szyb. Właśnie z tego powodu na nasze usługi udzielamy 2-letniej gwarancji!