Loading

Floty

Jak wygląda współpraca?

Flota czyli z jakimi współpracujemy i na czym to polega?
 
Nasz serwis to nie tylko naprawy i przeglądy samochodów. To także dobrze zorganizowana kadra zarządzająca, która koordynuje naprawy i przeglądy samochodów flotowych. Na rynku B2B mniejsze floty samochodów zrzeszają się w większe, a te koordynują naprawy i umawiają samochody do wielu serwisów w całej Polsce. Jesteśmy jednym z serwisów w tej ogólnopolskiej sieci i serwisujemy samochody z całego regionu. Nasi doradcy są w stałym kontakcie z koordynatorami flot i wspólnie umawiamy, naprawiamy, typujemy części i wydajemy samochody po naprawie. Obecnie nasz serwis obsługuje 6 flot ogólnopolskich, takich jak:  InterCars Fleet, Polski Serwis Floty, Moto Flota, Flota R7, Elit Flota, VIP Gwarant.
 
Oprócz dużych ogólnopolskich flot serwisowych, w swojej bazie mamy rownież floty z rynku lokalnego, które sami koordynujemy i serwisujemy. Czasami to floty 25 samochodów, a czasami tylko 4, ale niezależnie od wielkości obsługa i serwis działa na tych samych profesjonalnych zasadach.
 
Jeżeli twoja firma jest zainteresowana którąś z tych dwóch opcji - zadzwoń i umów się na rozmowę o warunkach współpracy.

Nasi partnerzy flotowi

razem tworzymy sprawne zarządzanie flotą