Loading

O nas

Lata doświadczeń uzyskane dzięki ciężkiej pracy

Nasza firma zajmuje się serwisem i naprawą wszystkich marek samochodów oraz wszystkich typów nadwozia - osobowe, sportowe, terenowe, a także każdy rodzaj busa. W naszym serwisie  pracuje 10 wykwalifikowanych pracowników w obszarach naprawy i serwisowania samochodów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pojazd jest u nas w najlepszych rękach. Działamy innowacyjnie i efektywnie. Nasi pracownicy szukają indywidualnych i kreatywnych rozwiązań dla każdego zamówienia. Nasi klienci doceniają korzyści czasowe i kosztowe wynikające z takiego sposobu pracy, a także szeroki zakres usług, które z pewnością przekonają Państwa o naszych działaniach. Wysoka świadomość jakości, niezawodna obsługa klienta i terminowa realizacja zamówień to ważne elementy filozofii naszej firmy.

Nasza misja

Naszą misją jest świadczenie naszym klientom jak najlepszej jakości i zawsze zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta; rozwijać nasz zespół i dążyć do ciągłego doskonalenia; postępować w sposób odpowiedzialny wobec środowiska naturalnego.

Nasza wizja

Być najbardziej rozpoznawalnym warsztatem na Górnym Śląsku. Będziemy wzbudzać emocje poprzez wdrażanie pionierskich pomysłów, rozwiązywanie problemów i wychodzenie poza oczekiwania naszych Klientów. Tam, gdzie jakość mierzy się z oczekiwaniami, nie może być żadnych kompromisów!

Nasze wartości
  • Praca zespołowa poprzez zaufanie i szacunek.
  • Zaangażowanie w entuzjazm klienta.
  • Odpowiedzialność na wszystkich poziomach.
  • Pasja do bycia najlepszymi.
Zalety

Zalety
Naszych. usług

Serwisowanie samochodu to podstawowe zadanie, którego nie należy ignorować ani o nim zapomnieć.

Umów wizytę
Zorientowanie na Klienta

Cenimy każdego Klienta tak samo, ale kiedy widzimy wyraz satysfakcji i uznania to jest dla nas najcenniejsze!

Przystępne ceny

Nasz profesjonalizm nie jest okupiony wysokimi cenami, staramy się dopasować cenę do możliwości naszych Klientów

Wysokiej jakości części

Wszystkie dokonywane przez nas naprawy są wykonywane wyłącznie na najwyżej jakości częściach. Na życzenie Klienta szukamy części o podwyższonej jakości lub idealnym stosunku ceny do jakości.

Wizyta

Potrzebujesz pomocy? Naprawimy każdy samochód!

Jesteśmy licencjonowanymi specjalistami w branży, z nami Twój samochód dojedzie do celu.

+48 501 480 343